Pakol-e már Orbán?

Amíg át nem települt az Egyesült Államokba, az MSZMP KB oszlopos tagjaként hirdette a kommunizmus nagyszerűségét.
Fotó: Facebook
„Nagy érdeklődéssel és leküzdhetetlen gyanakvással” várja a magyar választásokat Berend T. Iván, a Magyar Tudományos Akadémia egykori elnöke, aki nehezen tudja elképzelni, hogy veresége után „Orbán Viktor egyszerűen összepakolja a holmiját és hazamegy a már annyira megszokott, természetes otthonának tekintett miniszterelnöki hivatalából, a várbeli egykori karmelita kolostorból”. Ismeretes, a kilencvenhatodik esztendejében járó Iván bácsi a messzi Amerikában él, ahová eszerint csupán a 21 Kutatóközpont adatai juthattak el, amely 16 százalékos Tisza-vezetésről értesíti őt. Mit írt volna szegény, ha a megvadult Hann Endre Medián cégének 23 százalékos „előrejelzése” is a tudomására jut?








