A kanizsai kosárlabdázás kovácsa
Gábor Erzsébet MKOSZ Életműdíjat kapott

Gábor Erzsébet egykori csapattársai között… Balról Kránicz Edit, a kitüntetett Gábor Erzsébet, Kovács Magdolna és Széki Zsuzsanna.
A Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetségének budaörsi székházában megtartották az MKOSZ éves küldöttgyűlését. A program kitüntetések átadásával indult.








