Köszönet a …
Azok a „rohadt” stadionok!

Kormánytagok a Puskás Aréna VIP-páholyában a PSG–Arsenal Bajnokok Ligája döntőn.
Fotó: Blikk/Korponai Tamás
Magyarország, Budapest labdarúgó Bajnokok Ligája döntőt rendezett. A nemzetközi sajtó és a közvélemény elragadtatva értékelt a PSG – Arsenal finálé megrendezéséről, a körülményekről, a háttérben zajlott programokról.
Köszönet Magyar Péter miniszterelnöknek, Karácsony Gergelynek, Budapest főpolgármesterének, a Demokratikus Koalíciónak, a Momentumnak, Hadházy Ákosnak, a Kétfarkú Kutyapártnak, s a többi balliberális pártnak, csoportulásnak, hogy felépülhetett az impozáns Puskás Aréna. Ott is voltak vezető politikusaik a BL-döntőn a VIP-páholyban. Sőt, még olimpiát is akartak, de a NER-maffia ezt is megfúrta. Szerencsére az atlétikai és a vizes világbajnokságra nem figyeltek kellőképpen, azokat sikerült megrendezni.
Budapest fogadni tudott több tízezer külföldi szurkolót a BL-döntőre a sajnálatos módon ismét magyar tulajdonba került Ferihegyi reptéren.
A szállodák dugig, a vendéglátóhelyek zsúfoltak, az iparűzési és az idegenforgalmi adó túlnyomó része a fővárosnál csapódik le.
A Fidesz csak lopott, s nem épített semmit. A Puskás Arénához, a Duna Arénához és az atlétikai stadionhoz sincs semmi köze Orbán Viktor kormányának… Azok a „rohadt” stadionok!…
Ekler Elemér