Semmiféle többletköltséget nem jelent rubelben fizetni a gázért
Boros Imre szerint teljesen mindegy, hogy ki végzi az átváltást

Boros Imre: – Szlovákia energiavásárlása, pontosabban fizetési módja nem volt a figyelem középpontjában.
Fotó: MH
Teljesen mindegy, hogy a vevő vagy pedig a gázcég váltja át az eurót, dollárt orosz devizára, egyik módozat sem jelent pluszterhet, és szerződést sem sért – mondta Boros Imre közgazdász.








