„Hőseim az SZDSZ-ben voltak”
Kerpel-Fronius, a vegetatív nevettető

Kerpel-Fronius Gábor főpolgármester-helyettes nyilatkozik a sajtónak a Fővárosi Közgyűlés ülése elõtt 2020. június 24-én.
Fotó: MTI/Szigetváry Zsolt
„Kerpel-Fronius Gábor a Momentum polgármesterjelöltje a Belvárosban!” – jelentette be a frenetikus hírt a Facebook-oldalán Gelencsér Ferenc. A pártelnök szerint jelöltjük „főpolgármester-helyettesi tapasztalatával, hitelességével és erős csapatával le fogja győzni a Rogán Antal és baráti köre által kisajátított állampárti vezetést az V. kerületben!”.








